Aktivity v nemocnici

Poděkování Nadaci ČEZ

Děkujeme tímto Nadaci ČEZ za poskytnutí finančního příspěvku ve výši 140.000,--Kč na pořízení nového rehabilitačního stroje Motomed Letto2. Jedná se o kombinovaný stroj pro ruce a nohy s možným bočním přístupem k lůžku. Stroj bude v každodenním provozu intenzivně využíván pacienty upoutanými na lůžko, kteří nemohou cvičit v sedě.

Léčba cirkulárního bércového vředu v naší nemocnici

V odborném lékařském časopise publikovala článek naše staniční sestra paní Lenka Poláková. Jedná se o úspěšnou léčbu bércového vředu na našem specializovaném oddělení pro léčbu ran. Článek se Vám zobrazí v podrobnostech zprávy (viz všechny aktivity).

Nová ošetřovatelská lůžka pro LDN

Vyměnili jsme 42 stávajících nemocničních lůžek za nová. Jedná se o speciální elektricky polohovatelná lůžka určená především do segmentu ošetřovatelské péče. Tato lůžka umožní našim pacientům zvýšený komfort při pobytu u nás. Dále pohodlnější polohu v sedě nebo pololeže díky regresivnímu posunu dílů ložné plochy. Tímto jsme dokončili celkovou modernizaci všech 120ti lůžek.

naši partneři

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace